Produkujemy regały idealnie podasowane do wymagań klienta. Od projektu i prototypu do wdrożenia i produkcji całych serii. Dodatkowo oferujemy bazę standardowych produktów i akcesoriów. Zapraszamy do kontaktu z nami

MODEL A1 - stand paletowy

MODEL A1- wzmocniony do dużych obciążeń

MODEL A2- stand paletowy

MODEL B1

MODEL B2

MODEL D2 - ekspozytor dopasowany do produktu

MODEL D2

MODEL C1 - system wieloelementowy, modułowy

MODEL z serii S1

MODELE z serii S - można z sobą łączyć

MODELE z serii S2

MODELE Q1 o szerokości 1200mm

MODELE R1 - do dużych obciążeń

MODEL E1

MODEL E2

MODEL E3

MODEL H1 - Panele, Narty

MODEL T1

Wieszaki i Stoły Sklepowe

MODEL J1

MODEL K1

MODEL L1

MODEL M1

STÓŁ 1

STÓŁ 3

STÓŁ 4

Akcesoria

HAK 1

HAK 2 - z miejscem na cenówkę

HAK 3 - poręcz

HAK 3 - przykładowe zastosowanie

PÓŁKA P1

PÓŁKA P1 - wzmocniona do dużych obciążeń

Możliwość perforacja ściany dowolnego regału

JAKO PRODUCENT SYSTEMÓW EKSPOZYCYJNYCH, W SZCZEGÓLNOŚCI REGAŁÓW SKLEPOWYCH DAJEMY MOŻLIWOŚĆ PEŁNEJ OPTYMALIZACJI NASZYCH PRODUKTÓW. JEŻELI NIE ZNALAZŁEŚ IDEALNIE DOPASOWANEGO REGAŁU SKLEPOWEGO, MASZ PYTANIA, POTRZEBUJESZ POMOCY W WYBORZE OFERTY Zapraszamy do kontaktu z nami DO OFEROWANYCH PRZEZ NAS RAGAŁÓW OFERUJEMY: GRAFIKI, CENÓWKI, HAKI, TOPERY, OŚWIETLENIE ITP.

Ogólny opis produktów: Wszystkie systemy ekspozycyjne, w tym regały metalowe produkowane są w naszym zakładzie w Mielcu. Jako producent systemów ekspozycyjnych dajemy możliwość dostosowania naszych produktów do potrzeb klienta. Nasze wyposażęnie sklepów może być malowane proszkowo na dowolny kolor z palety kolorów RAL. Dokładamy wszelkich starań by wyposażenie sklepów w naszej ofercie było bezpiecznem, szybkie w montażu i funkcjonalne z możliwie najlepiej wykorzystaną powierzchnią ekspozycyjną.

Zastosowanie: Nasze regały sklepowe są konstruowane tak, by były maksymalnie funkcjonalne. Produkowane przez nas regały spełniają najwyższe standardy. Staramy się by wysoka estetyka naszych systemów ekspozycyjnych stanowiła spójną część prezentacji produktów i wpływała na ich pozytywny odbiór, jako produktu solidnego o wysokich walorach wizualnych. Nasze regały można stosować do ekspozycji artykułów sporzywczych, w sklepach narzędziowych, marketach, magazynach itp. Jesteśmy otwarci na Państwa wszelkie propozycje i projekty. Nasi konsultanci chętnie pomogą radą, a projektanci przygotują projekty według Państwa wytycznych.

Prawa autorskie: Prawa autorskie do www.mgCNC.pl należą do grupy Kolor Print Mielec. Jeżeli chcesz skożystać z naszych modeli skontaktuj się z nami.