Akcesoria i Wyposażenie Regałów

- Kolor Print 1996 -

WYKONAMY TWÓJ PROJEKT

Specjalizujemy się w wykonywaniu projektów nietypowych. Produkujemy regały idealnie podasowane do wymagań klienta. Od projektu i prototypu do wdrożenia i produkcji całych serii. Dodatkowo oferujemy bazę standardowych produktów i akcesoriów. Do oferowanych przez nas regałów oferujemy grafiki, cenówki, haki, topery, oświetlenie LED itd.

1. Realizujemy zlecenia na podstawie dokumentacji technicznej klienta.
2. Opracowujemy projekt techniczny i wdrażamy do produkcji na podstawie idei, koncepcji, szkicu, wymagań, opisu dostarczonych przez klienta.
3. Klient określa zatowarowanie i funkcje produkty, a my projektujemy rozwiązanie by spełniało wymagania funkcjonalne i wizualne.

Najważniejsze Informacje ogólne:

  • Mamy duże, wieloletnie doświadczenie w produkcji regałów. Nasze realizacje można znaleść na terenie całej Polski i Europy. Nasze regały znajdują się w największych marketach w Polsce. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.

    Wszystkie nasze produkty powstają w naszym zakładzie w Mielcu. Mamy pełny park maszynowy dzięki czemu jesteśmy niezależni od podwykonawców. Dokładamy wszelkich starań by wyposażenie sklepów w naszej ofercie było bezpiecznem, szybkie w montażu i funkcjonalne z możliwie najlepiej wykorzystaną powierzchnią ekspozycyjną.

HAK 1

HAK 2 - z miejscem na cenówkę

HAK 3 - poręcz

HAK 3 - przykładowe zastosowanie

PÓŁKA P1

PÓŁKA P1 - wzmocniona do dużych obciążeń

Możliwość perforacja ściany dowolnego regału

JAKO PRODUCENT SYSTEMÓW EKSPOZYCYJNYCH, W SZCZEGÓLNOŚCI REGAŁÓW SKLEPOWYCH DAJEMY MOŻLIWOŚĆ PEŁNEJ OPTYMALIZACJI NASZYCH PRODUKTÓW. JEŻELI NIE ZNALAZŁEŚ IDEALNIE DOPASOWANEGO REGAŁU SKLEPOWEGO, MASZ PYTANIA, POTRZEBUJESZ POMOCY W WYBORZE OFERTY Zapraszamy do kontaktu z nami DO OFEROWANYCH PRZEZ NAS RAGAŁÓW OFERUJEMY: GRAFIKI, CENÓWKI, HAKI, TOPERY, OŚWIETLENIE ITP.


Prawa autorskie: Prawa autorskie grupa Kolor Print Mielec www.mARCHITEKTURA.pl